Вітаємо із 90-річчям!

Дата: 12.03.2024 11:42

Фото без описуУчора, 11 березня, жителю села Осташки Мартинюку Григорію Семеновичу виповнилося 90 років.

Народився ювіляр у 1934 році. У 9 років зазнав страхіть Другої світової війни. Сьогодні у свої 90 років він свідок іншої жахливої війни.

Поміж цими роками мав не легке дитинство, служив у лавах збройних сил, брав участь у бойових діях в Угорщині. Після звільнення з армії одружився, працював все життя водієм, що дозволило йому побувати у багатьох містах країни.

Разом із дружиною Галиною Денисівною виховали двох дітей: Сина Вадима та доньку Майю. Дочекалися онуків.

Григорій Семенович завжди любив рибалити, бо виріс і жив на березі річки Південний Буг.

В цілому ювіляр ніколи не боявся роботи, все життя працював і далі працює на власному подвір’ї, бо любить давати всьому лад.

Щиро вітаємо ювіляра з поважною датою, бажаємо міцного здоров'я, бадьорості, оптимізму, мирного неба та затишку!