За вчинення домашнього насильства засуджено 30-річного кривдника, що знущався зі своєї матері

Дата: 08.03.2024 10:19

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 30 – річного жителя Чорноострівської ОТГ за вчинення домашнього насильства відносно своєї матері (ст. 126-1 КК України).

Слідством встановлено, що горе-син у стані алкогольного сп’яніння систематично вчиняв насильство психологічного характеру відносно своєї матері, принижував її, погрожував фізичною розправою, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 3 місяців арешту.

Крім того, останнього зобов’язано пройти спеціальну програму для кривдників протягом 3 місяців.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржено в апеляційному порядку.