МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСВІТИ

Дата: 24.01.2024 09:12

Фото без опису«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього», – наголосили в ООН.

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний День освіти, який був вперше проголошений 24 січня 2018 року Організацією Об’єднаних Націй, з метою відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

Започаткувавши цей День, держави-члени ООН наголосили на важливості рівноцінної за якісної освіти на всіх рівнях, аби всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідних знань та навичок і дозволяло брати повноцінну участь у житті суспільства та робити внесок у забезпечення сталого розвитку.

Ми вітаємо з цим святом кожного, хто отримує освіту, надає нові знання своїм учням, організовує освітній процес чи займається самоосвітою. Не втрачайте жодної можливості навчити когось чи отримати нові знання самому, адже грамотність нації є однією зі складових незламності народу.

Вітаємо усіх учасників освітнього процесу Чорноострівської громади!