"Захід, схід - одна країна! Це - соборна Україна"

Дата: 23.01.2024 14:58

Фото без описуВчора, 22 січня 2024 року, в Україні відзначили одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводилися вчора, покликані відобразити саме його.

Символом об’єднання для України стало традиційне возз’єднання двох частин території України, тому працівники закладів освіти та культури Чорноострівської громади. Стали пліч-о-пліч та показали свою єдність проведенням різноманітних заходів.

На базі центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради проведено історичний екскурс "Захід, схід - одна країна! Це - соборна Україна". Користувачі бібліотеки ознайомилися з книжково - ілюстративною викладкою "Соборність - це сильна, єдина держава".