Вітаємо творчі колективи!

Дата: 28.12.2023 14:11

Фото без описуУ відповідності до наказу Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігії від 20 грудня 2023 року №126 «Про присвоєння та підтвердження звання «народний аматорський» та «зразковий» художнім колективам»:

- за вагомі досягнення, активну концертну діяльність підтверджено почесне звання «народний аматорський» жіночому вокальному ансамблю «Чорноострівчанка» Чорноострівського будинку культури;

- за вагомі досягнення, активну концертну діяльність підтвердити почесне звання «зразковий» зразковому духовному оркестру Чорноострівської дитячої музичної школи;

- підтверджено звання «народний аматорський» фольклорно-етнічному ансамблю «Берегиня» Грузевицького сільського будинку культури Чорноострівської селищної ради.

Крім того, у червні 2023 року звання «зразкового» підтверджено аматорському хореографічного колективу «Забава» Чорноострівської дитячої музичної школи.

Вітаємо усі колективи із визнанням їх творчості. Дякуємо за вашу майстерність та відданість справі, повсякденну працю та служіння мистецтву. Бажаємо вам натхнення і визнання глядачів.