Семінар «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Дата: 20.11.2023 16:45

Фото без описуВідповідно до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА №232-од від 26.10.2023 року, 18 листопада в нашій громаді на базі Чорноострівського ліцею відбувся семінар «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». До участі у заході долучилось 32 педагоги початкової школи закладів освіти Чорноострівської громади.

Під чітким керівництвом тренера Коваленко Ірини Вікторівни, вчителі апробували на собі різні види діяльності, обговорили шляхи ефективного впровадження ігрових технологій в освітній процес початкової школи, отримали практику ігрової діяльності та досвід роботи з формування просторових уявлень дитини, вдосконалення моторної координації, а також на собі відчули величезний потенціал розвивальних можливостей ігрової діяльності. Учасники семінару відзначили значущість заходу та його практичну спрямованість, а також висловили велику вдячність тренеру за цікаво побудовану програму, за знання, які отримали, за творчість і оригінальність в представленні матеріалу.