Державна атестаційна експертиза Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка»

Дата: 03.05.2017 17:33
Кількість переглядів: 28

24 квітня розпочалась державна атестаційна експертиза Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» 20 квітня відбулась відкрита публічна презентація закладу, під час якої керівництво та педагогічні працівники ДНЗ звітували про свої досягнення за останні 3 роки. Атестаційна комісія у період атестаційної експертизи навчального закладу вивчає відповідність документації вимогам законодавства, забезпечення якості організації розвивального, навчально-виховного середовища, організацію харчування дітей відповідно до робочої програми. А також, в цей період члени комісії відвідують заняття, під час яких педагогічні працівники демонструють різноманітні методи та форми роботи з дітьми в різних вікових категоріях.