Оприлюднення результатів атестаційної експертизи Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» Чорноострівської селищної ради

Дата: 25.05.2017 17:15

Фото без описуВідділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради повідомляє, що відповідно до вимог «Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, плану атестації дошкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради та відповідно до розпорядження селищного голови від 25.01.2017 року №22/2017-р «Про проведення атестаційної експертизи Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» в період з 24 квітня по 17 травня 2017 року проведено атестаційну експертизу Чорноострівського ДНЗ «Ромашка» Чорноострівської селищної ради.

Атестаційна експертиза показала, що педагогічний колектив дошкільного навчального закладу забезпечує на належному рівні реалізацію державної політики в галузі освіти. Проведена значна робота зі створення умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти, зміцнення навчально-матеріальної, матеріально-технічної бази ДНЗ.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність дошкільного навчального закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу. Якісний склад педагогічних працівників закладу успішно вирішує завдання, визначені Базовим компонентом дошкільної освіти. Діти мають необхідний обсяг знань, вмінь і навичок за всіма сферами життєдіяльності, достатній та високий рівень збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей.

У Чорноострівському ДНЗ забезпечується належний стан навчальних та допоміжних приміщень.

Атестаційна експертиза дошкільного навчального закладу показала, що завідуюча закладу Візнюк Л.А. відповідає займаній посаді.

За результатами голосування членів експертної комісії прийнято рішення про визнання Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» атестованим.

24.05.2017 року Чорноострівським селищним головою видане розпорядження №126/2017-р. «Про підсумки атестаційної експертизи Чорноострівського дошкільного навчального закладу «Ромашка», в якому заклад визначений атестованим.