Забезпечимо Збройні Сили України окопними свічками, маскувальною сіткою, енергетичними батончиками

Дата: 18.10.2023 12:49

Фото без опису

Зима 2023 р.-2024 р. не асоціюється з радістю від першого лапатого снігу, ніжного поколювання шкіри морозом чи блиском новорічного феєрверку. Холод несе нам нову відповідальність – забезпечити Збройні Сили України окопними свічками, маскувальною сіткою, енергетичними батончиками тощо.

Окопні свічки – необхідність для бійців для зігріву, для світла, для підтримки духу від рідних та близьких.

Це дуже багатофункціональний винахід:
- По-перше, зимою, або ж просто в сиру погоду  можна зігріти руки та просушити одяг, а для бійця це дуже важливо;
- По-друге, на ній можна розігріти їжу;
- По-третє, вона є джерелом світла. І при цьому загроза демаскувати позицію значно менша, ніж при відкритому вогнищі;
- По-четверте, вона є достатньо безпечною, адже не горить високим полум’ям.

У 2020 році в громаді небайдужими жителями було виготовлено значну кількість окопних свічок, сіток, які були передані нашим Захисникам, зокрема,  Захисникам з Чорноострівської громади.

Ми розуміємо, що зараз всім не легко, але нашим хлопцям найважче. 1 кілограм парафіну коштує 100 грн, 1 кг сітки - 40 грн. Кожні 5,10,20,50,100 грн є важливими!!!

Підтримати фінансово благодійну справу можуть усі небайдужі жителі громади. Антонівський старостинський округ Чорноострівськоі селищної ради ініціює збір коштів на рахунок Приват Банку. 4149499162401911 Кришталь Лариса Олександрівна.

Разом до ПЕРЕМОГИ! Україна понад усе!