За збут особливо небезпечної психотропної речовини (PVP) судитимуть Хмельничанина - скеровано до суду обвинувальний акт

Дата: 05.10.2023 16:17

Фото без опису

Хмельницькою окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя м. Хмельницький за фактом незаконного придбання, зберігання, збуту особливо небезпечних психотропних речовин у особливо великих розмірах, тобто за ч.3 ст. ст. 307 Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що у липні 2023 року обвинувачений отримав від невстановленої слідством особи у поштоматі одного із товариств, що надає послуги поштового зв’язку, посилку із небезпечними психотропними речовинами – PVP, вагою 45 г, які він мав збувати шляхом розкладання «закладок» на території м. Хмельницький та Хмельницького району, отримуючи за це грошові кошти.

Так, зловмисник фотографував на власний мобільний телефон із зазначенням на фотознімку місця розташування «закладки» з психотропною речовиною із детальним описом геокоординатів, після чого пересилав фотознімок за допомогою мобільного застосунку «Телеграм» невстановленим особам, тим самим збував психотропні речовини.
Усього горе-підприємець встиг зробити дві «закладки» у лісосмузі Чорноострівської ОТГ та був затриманий працівниками поліції.

За вказані правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.