Робоча зустріч з представниками Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

Дата: 05.10.2023 13:38

Фото без описуЗакінчилось літо. Своєчасно розпочався новий  2023-2024 навчальний рік. В школах і садочках створені умови для безпечного освітнього процесу. Відділом освіти, культури, молоді та спорту проведені роботи для отримання  дозволу  комісії Хмельницької ОВА на початок роботи в очному режимі з 02.10.2023 року Грузевицького ЗДО «Сонечко» та Мартинівського ЗДО «Усмішка». Щоденно галаслива малеча біжить до садочків, в яких створені умови для захисту вихованців в разі оголошення повітряної тривоги.

Але на цьому не зупиняємося. Сьогодні проведена чергова робоча зустріч з  представниками Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), інженерами якої попередньо обстежені  заклади освіти                           с. Грузевиця, с.Осташки та с. Захарівці. Саме ці установи найбільше  пошкоджені в травні 2023 року і були включені в Проєкт «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах».    Влітку були проведені обстеження будівель, виготовлена необхідна будівельна документація. Під час зустрічі обговорені види ремонтно-відновлювальних робіт, які зазначені в дефектних актах. ПРООН за кошти європейських партнерів за результатами тендерних пропозицій проведе відповідні ремонтні роботи.

Все буде Україна! З кожним кроком наближаємо ПЕРЕМОГУ!