Вічна пам’ять та шана Герою!

Дата: 25.09.2023 19:23

Фото без описуСьогодні, в останню путь, жителі Чорноострівської громади, провели вірного обов’язку та честі сина українського народу, справжнього патріота, безстрашного мужнього чоловіка, що не міг залишатись осторонь трагічних подій, які розгорнулись в нашій державі - Ковальчука Олександра Івановича.

Він встав на захист Батьківщини, на захист волі та незалежності Української держави, за яку і віддав найдорожче що є у людини - своє життя.

Передчасно, на 41 році життя, Олександр відійшов у вічність.

Ковальчук Олександр Іванович народився 11 січня 1982 року в Чорному Острові. По закінченню Хмельницької школи № 15 у 1997 році вступив до професійно-технічного училища № 7 м. Хмельницького, де здобув професію маляра-лицювальника. У 2000 році був призваний до лав Збройних Сил України. 1,5 роки проходив військову службу у ракетних військах військової частини м. Хмельницький, де отримав звання молодшого сержанта.

У 2003 році Олександр Іванович працевлаштувався у Педагогічну академію робітником по обслуговуванню приміщень, де й працював до березня 2023 року.

7 березня 2023 року був призваний на військову службу до 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України у місті Житомир.

14 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Вербове Запорізької області в результаті артилерійського обстрілу отримав поранення не сумісні з життям.

Висловлюємо щирі співчуття родині - мамі Євгенії Данилівні, батьку Івану Васильовичу, сестрі Тетяні Іванівні.

Світла пам'ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях, в наших душах, в наших спогадах…