Вітаємо із 90-річчям!

Дата: 22.09.2023 10:46

Фото без описуВчора, 21 вересня відсвяткувала свій 90-річний ювілей жителька села Мар’янівка Гришнюк Галина Федорівна.

Народилась ювілярка 21 вересня 1933 року в сім'ї колгоспників. Батько Якимчук Федір Петрович загинув при переправі через Дніпро в 1941 році. Галина Федорівна разом із братом Борисом залишились без батька.

Після закінчення Чорноострівської школи навчалась в Одеському юридичному інституті. Два роки працювала секретарем Чорноострівського районного суду.

В 1959 році Галина Федорівна одружилась. Через хворобу матері та важкі повоєнні роки навчання закінчити не вдалось. 42 роки Галина Федорівна пропрацювала в торгівлі. Разом із чоловіком Федором Мироновичем виростила доньку Тетяну. Дочекалась двох онучок Галину та Вікторію, яким присвятила все своє життя.

Сьогодні Галина Федорівна проживає разом з онукою Галиною та правнуком Богданом. Старший правнук Фабріціус Олексій Олександрович боронить нашу Україну на Донецькому напрямку, отримав поранення та знаходиться на лікуванні у м. Харків

Щиро вітаємо ювілярку з поважною датою, бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку та мирного неба!