СИЛЬНІ, ВІДВАЖНІ ТА ХОРОБРІ

Дата: 18.09.2023 20:28

Фото без опису17 вересня в Україні відзначали День рятувальника – професійне свято сильних і мужніх людей, завжди готових надати кваліфіковану допомогу постраждалим при непередбачених ситуаціях і стихійних лихах.

Сьогодні Чорноострівський селищний голова Михайло ДЗІСЬ привітав та нагородив почесними грамотами особовий склад 4 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області:

- Корольчука Максима Васильовича - начальника, майора служби цивільного захисту;

- Корнійчука Андрія Олександровича - заступника начальника, старшого лейтенанта служби цивільного захисту;

- Байду Вадима Леонідовича - командира відділення караулу, головного майстер-сержанта служби цивільного захисту

- Філіппова Олександра Сергійовича - командира відділення караулу, головного майстер-сержанта служби цивільного захисту;

- Гуцуляка Юрія Васильовича - начальника караулу, капітана служби цивільного захисту;

- Бика Андрія Анатолійовича - водія караулу, майстер-сержант служби цивільного захисту;

- Задорожного Андрія Васильовича - водія караулу, майстер-сержанта служби цивільного захисту;

- Супруна Максима Олександровича - пожежника-рятувальника караулу, сержанта служби цивільного захисту;

- Бородіна Сергія Юрійовича - пожежника-рятувальника караулу, сержанта служби цивільного захисту.

Також грамотою Чорноострівської селищної ради в знак подяки за врятоване життя, проявлену при цьому самовідданість та рішучість та з нагоди Дня Рятувальника нагороджено Бондаря Андрія Сергійовича.

У вітальному слові селищний голова подякував працівникам за сумлінне виконання службових обов’язків, побажав міцного здоров’я, професійного росту та живими і неушкодженими завжди повертатися додому.