Проект «Парламент для села представництво заради розбудови України»

Дата: 14.09.2023 12:30

Фото без опису

До Хмельницької обласної військової адміністрації звернуласі громадська організація «Спілка сприяння розвитку сільського туризму і Україні» (лист від 06 вересня 2023 року № 2/9) щодо проведення підсумково зустрічі-конференції з реалізації проекту «Парламент для села представництво заради розбудови України» в рамках грантової програми «Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективні взаємодія в умовах воєнного часу».

З метою підвищення ефективності використання туристично-рекреаційного потенціалу територіальних громад області пропонуємо долучитись та довести до відома представників територіальної громади старостинських округів, власників агротуристичних садиб, активних сільський жителів інформацію про зазначений захід, який відбудеться 19 вересня 2023 року о 10-00 у режимі відео конференції.

Реєстрація на конференцію за посиланням: