І ЗНОВУ ШКОЛА! ВПЕРЕД ДО НОВИХ ЗНАНЬ!

Дата: 14.09.2023 09:33

Фото без опису1 Вересня завжди асоціюється з діячем галасом, шкільним дзвоником, хвилюванням батьків. Першокласники вперше одягають шкільну форму і відчувають себе зовсім дорослими. Старшокласники, з хвилюванням розуміють , що наступний навчальний рік вони розпочнуть вже точно не в стінах рідної школи.

І до цього дня особливу підготовку здійснює селищна рада, педагогічні працівники та батьки учнів. 1 Вересня, як на Великдень, кожна школа прибрана та прикрашена, чекає своїх голосистих мешканців.

Відповідно до Комплексної програми «Піклування» Чорноострівської селищної ради на 2020-2023 роки» до Дня знань – 1 Вересня, за кошти місцевого бюджету придбано та вручено канцелярію (зошити) для 59 дітей пільгових категорій, які навчаються в закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради, а саме:

☑️ батьки яких є учасниками бойових дій;

☑️ батьки яких загинули під час військової агресії рф;

☑️ дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для дев’яти першокласників пільгової категорії були придбані портфелики.

Вдалося залучити допомогу від благодійних організацій, одним з яких є наш постійний партнер - Дитячого Фонду ООН ( ЮНІСЕФ), який передам 18 портфелів, іграшки та 7 комплектів канцтоварів для дошкільних підрозділів, 9 комплектів для учнів ЗЗСО.

Посильну допомогу надало громаді Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України, а саме, шкільну формою для різних категорій учнів з числа багатодітних та мало захищених сімей.

Кожний крок та кожна справа дорослих робить наших дітей щасливими. Так буде і надалі ! Все буде Україна!