Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 25.08.2023 11:44

Фото без опису

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГУД МАРК» (ТОВ «ГУД МАРК»). Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 40253879.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 02152, м. Київ, вул. А.Бучми, буд. 5, контактний номер телефону: 0675058285,  адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: s.zhidkov@brsm-nafta.ua

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Хмельницька область, Хмельницький район, Чорноострівська територіальна громада, Комплекс будівель та споруд № 14. Підприємство спеціалізується на наданні в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний вид діяльності), оптовій торгівлі твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкта ІІІ групи. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: згідно ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підприємство підлягає оцінці впливу на довкілля та отримало позитивний Висновок з ОВД № 20192152862-029/1 від 28.12.2020.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): Автозаправна станція призначена для прийому, зберіганню та відпуску РМП та СВГ. Зберігання палива здійснюється в підземних резервуарах. Загальна ємність резервуарного парку РМП – 100 м3, СВГ – 19,95 м3. Паливо роздавальні колонки комплексні, в кількості 3 шт. Здійснюється відпуск чотирьох марок бензину, дизельного палива, дизельного палива преміум та СВГ. Річний об'єм видачі нафтопродуктів становить: оксид вуглецю  - 0,013 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) - 0,02 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом - 0,001 т/рік, сірки діоксид - 0,0025 т/рік, сірководень - 0,0008 т/рік, формальдегід – 0,000025 т/рік, бензапірен – 0,00000002 т/рік, вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК-26511 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець) – 0,0311 т/рік, вуглеводні ароматичні – 0,000066 т/рік, бензол – 0,000012 т/рік, ксилол – 0,000007 т/рік, толуол – 0,000011 т/рік, пропан – 0,0024 т/рік, бутан – 0,0028т/рік. Валові викиди знаходяться у межах допустимих норм, перевищення санітарних норм на межі санітарно-захисної зони не виявлено.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються для об’єкту ІІІ групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  величини  масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись в Хмельницьку обласну військову адміністрацію (29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, тел.:(0382) 76–50–24, е-mail: regadm@adm-km.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.