Чорноострівська громада продовжує відновлювати зруйновані оселі постраждалих жителів

Дата: 17.05.2023 08:43

Допомога щоденно надходить від Хмельницької обласної, районної військової адміністрації, благодійних фондів та організацій. Сьогодні, 16.05.2023 року УВКБ ООН в Грузевицький старостат доставлено шифер безазбестовий – 5029 листів, дерево – 900 одиниць. Всього в період з 13.05.203 року в громаду залучено 7739 листів шиферу. Вже видано жителям громади 3112 листів, в тому числі - 136 сімей с. Грузевиця, 9 сімей с. Осташки, 25 сімей с. Педоси, с. Мартинівка завершують роботи по ремонту покрівель.

Бригади з Меджибіжзької, Старокостянтинівської, Летичівської, Волочиської територіальних громад надають допомогу в проведенні ремонтних робіт. Допомогу будівельними матеріалами надали Городоцька, Старокостянтинівська, Летичівська, Війтовецька, Волочиська, Теофіпольська, Красилівська громади.

586 господарств отримали благодійно 677 упаковок плівки, якою тимчасово закриті вікна. Допомога надійшла від:

• ​БФ « Рокада» - 287 уп. плівки ( 5 х 4 ) – Грузевиця;
  • ​​​​83 уп. плівки ( 5 х 4 ) – Осташки;
  • ​БО « Захисти Хмельниччину» - 27 уп. Плівки – с. Грузевиця;
  • ​Волочиська громада закрила вікна плівкою 280 сім’ям.

​Працівники Чорноострівської селищної ради розпочали реєстрацію постраждалих осіб для отримання допомоги від держави, єВідновлення, відповідно до Постанови КМ № 381.

Працівники А-Банку відкривають банківські рахунки для отримання грошової допомоги особам, які не мають відкритих рахунків в банківських установах;

​15.05.2023 року рішенням сесії Чорноострівської селищної ради виділені кошти в сумі 5,0 мілн. грн.. на виплату матеріальної допомоги жителям громади, майно яких потребує ремонту.

​В приміщенні Грузевицького ліцею працівники Чорноострівської селищної ради з 10:00 до 17:00 надають роз’яснення, приймають заяви на виплату матеріальної допомоги, реєструють жителів в ДІЇ по програмі єВідновлення, видають довідки про склад сім’ї тощо.