9 травня - День Європи

Дата: 09.05.2023 11:24

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, згідно з яким 9 травня Україна тепер відзначатиме День Європи.

"Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю: установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу", – йдеться у документі.

Також визнається таким, що втратив чинність, указ президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 "Про День Європи". Цим указом відзначення встановлювалося в третю суботу травня.