Вітаємо призерів обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 09.05.2023 14:10

Фото без описуДиплом І-го ступеня:

БОРИСОВА Єлизавета, учениця Бережанської гімназії. Художній керівник: Синіцька Лідія Віталіївна. Техніка виконання – пластилінографія.

ТОПОЛЬНІЦЬКА Богдана, учениця Чорноострівського ліцею. Художній керівник: Буяр Олена Петрівна. Техніка виконання – ізонитка.

Диплом ІІ-го ступеня:

СВІРЩ Ангеліна, учениця Бережанської гімназії. Художній керівник: Синіцька Лідія Віталіївна. Техніка виконання - вироби з тіста.

Диплом ІІІ-го ступеня:

ГОНЧАР Анна, учениця Чорноострівського ліцею. Художній керівник: Троян Вікторія Олександрівна. Техніка виконання - бісероплетіння.

Бажаємо ніколи не втрачати ентузіазму в роботі і віри в себе, постійно знаходити нові джерела натхнення, створювати щось неймовірно красиве та дивувати всіх своєю творчістю.