26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2023 16:22

26 квітня 1986 сталась одна ж найжахливіших катастроф в історії людства - техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, яка була спричинена двома тепловими вибухами та подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

У закладах освіти та культури Чорноострівської селищної ради 26 квітня проведено уроки-пам’яті «Чорнобильська катастрофа, яка сколихнула світ» , година – спомин «Чорнобиль - трагедія і біль усієї планети!», година роздумів «Чорна спадщина Чорнобиля», виставки книг та малюнків, переглянуто документальні фільми про Чорнобильську трагедію.