Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 25.04.2023 16:24

Фото без описуЗ 24 квітня по 28 квітня у закладах освіти Чорноострівської селищної ради буде проходити   Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дитини на виконання листа Хмельницької ОВА від 21.03.2023 року №98/30-36-2132/2023, листа Департаменту освіти та науки Хмельницької  ОВА від 28.03.2023 року №478-41/2023, відповідно до «Плану заходів з реалізації Національної розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 року № 174-р та постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях».

У рамках Тижня 27 квітня буде проведено День цивільного захисту і об’єктового тренування.

Метою проведення заходів  є поліпшення якості освітньої та виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у вихованців та учнів  умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій. Ці знання та вміння набули особливої актуальності в умовах воєнного стану.