Акція "За чисте довкілля"

Дата: 04.04.2023 12:40

Фото без описуШановні земляки!

З метою створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, оголошуємо проведення щорічної весняної акції «За чисте довкілля».

Жителі Чорноострівської ТГ завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. Незважаючи на складний теперішній час, коли наші збройні сили героїчно відстоюють незалежність та суверенітет України на передовій, а в тилу ми прикладаємо максимум зусиль, щоб допомогти нашим захисникам та переселенцям,  життя все ж таки продовжується, і нам з вами жити в однім домі, котрий називаємо Чорноострівською територіальною громадою.

Закликаємо Вас прибрати території, прилеглі до Ваших приватних садиб, Ваших підприємств, території загального користування, території, в яких відсутній власник!

Не забудьте прибрати могили померлих родичів на кладовищах! Допоможіть своїм сусідам похилого віку! При цьому просимо зберігати спокій, але бути насторожі! Дотримуйтесь правил поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога!».

Чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм селом і насолоджуватися життям у ньому.

Сподіваємось на підтримку жителів та гостей громади!

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками.

Ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок, порядок та мир на нашій землі.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ!