День відкритих дверей "Центр освіти "Глобал"

Дата: 30.03.2023 11:29

ТОВ Приватний заклад загальної середньої освіти «Центр освіти «Глобал» відкриває свої віртуальні двері для дітей зі всієї України та світу. У цей складний час наша ліцензована дистанційна школа надає можливість дітям отримати якісні знання у безпечній для їх життя та здоров’я формі.

Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожної дитини. Дистанційне навчання в «Центрі освіти «Глобал» - високотехнологічна форма здобуття якісної освіти з 1 по 11 клас. Заклад освіти працює відповідно до державного стандарту України. Свої освітні послуги ми надаємо усім дітям незалежно від їх місця проживання, стану здоров’я чи особливих потреб. В нашій школі працюють найкращі вчителі зі всієї України. Наші учні навчаються із дому або будь-якого іншого місця, де є доступ до інтернету.

Дистанційне навчання у власному ритмі дає можливість поєднувати школу з хобі та особливостями стилю життя батьків та дитини. Ми завжди на зв’язку, а найкращі вчителі готові допомогти учням із засвоєнням матеріалу уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт.

21 квітня 2023 року о 18:00 відбудеться День відкритих дверей школи. Захід буде проведено в онлайн-режимі.

Посилання на Zoom-поді: Ідентифікатор персональної конференції: 628 450 0468, код доступу: 20Global