Вітаємо з 90 - річним ювілеєм!

Дата: 27.03.2023 10:39

24  березня відзначила свій 90 - річний ювілей жителька села Бережанка Поліщук Галина Михайлівна.

Народилася ювілярка 24 березня 1933 року в с. Бахтин Мурово-Куриловецького району Вінницької області. Батько Галини Михайлівни був військовим, мати працювала в колгоспі. У рідному селі здобула освіту.

З ранніх років працювала в колгоспі дояркою і телятницею. Незважаючи на важку працю, завжди знаходила час на улюблене захоплення – вишивання. В 28 років Галина зустріла свого майбутнього чоловіка Дмитра, у сім’ї народилося двоє дітей: донька Валентина і син Микола. Після розлучення виховання неповнолітніх дітей впало на плечі Галини Михайлівни і бабусі Домініки Данилівни.

Мізерних коштів, які Галина Михайлівна заробляла в колгоспі, катастрофічно не вистачало для виховання дітей. Скрутне матеріальне становище змушує Галину Михайлівну братися ще за одну роботу – заготівлю і продаж сухофруктів.

Після того як донька вийшла заміж, сім’я переїжджає у село Бережанка Хмельницької області.

З перших днів на новому місці проживання пішла працювати в колгосп свинаркою, звідки і вийшла на заслужений відпочинок.

Сьогодні радість ювілярці приносять її діти, внуки і правнуки.

Щановна Галина Михайлівна,  щиро вітаємо Вас з ювілеєм. За своїх 90 років Ви зробили все і навіть більше, у Вас чудова сім’я, затишний будинок і чималий арсенал великих заслуг. Залишається побажати Вам міцного здоров’я, миру над головою, відради в серці та спокою душі. Будьте щасливі!