Конкурс малюнків «МОЇ ПРАВА: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Дата: 20.03.2023 12:46

Фото без описуВ цьому році, проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).

До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань..

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com,

https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter; голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович, 0955031091.