Відшкодування 4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів забезпечили аудитори Хмельниччини за січень-лютий 2023 року

Дата: 17.03.2023 13:49

За результатами проведення 59 заходів державного фінансового контролю впродовж січня-лютого поточного року працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 5 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 93,2 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 4 контрольних заходів, за якими розпочато 1 досудове розслідування. На 7 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

За результатами проведення моніторингу 55 процедур закупівель виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму 82,5 млн грн. З них попереджено порушення в 13 випадках на суму майже 14 млн грн, у тому числі відмінено 7 процедур закупівель на суму 12 млн грн.

Загальна сума відшкодованих втрат за усіма заходами державного фінансового контролю за два місяці року 4 млн грн. Економічного ефекту від виконання пропозицій за результатами проведених державних фінансових аудитів досягнуто більше 0,3 млн грн.

У рамках відкритих кримінальних проваджень за зверненнями правоохоронних органів аудиторами в якості спеціаліста надано 14 консультацій та виявлено факти порушень, що призвели до втрат майже 8,4 млн грн, внаслідок чого 4 особам вручено повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.

Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:
(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;
(032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;
(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:
(044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України;
(032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби;
(0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Розклад роботи Держаудитслужби:
початок роботи – о 8 годині;
перерва на обід – з 12 години до 12 години 45 хвилин;
закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин)