Вітаємо з 90 річним ювілеєм!

Дата: 17.03.2023 11:00

Фото без опису15 березня 2023 року відзначила свій 90-річний ювілей жителька села Мар’янівка Ткачук Тамара Іванівна.

Народилася ювілярка 15 березня 1933 року в селі Мар’янівка, в багатодітній сім’ї, де було шестеро дітей. Під час репресій всю родину відправили на Полтавщину, позбавивши домівки у рідному селі. На Полтавщині в 1937 році НКВС забрало батька, і більше сім’я його не бачила.

Після закінчення Другої світової війни сім’я повернулася у рідне село. Закінчивши чотири класи школи, Тамара Іванівна змушена була працювати в колгоспі, допомагаючи матері у приготуванні їжі колгоспникам. Згодом і сама розпочала свою трудову діяльність в колгоспі ланковою.

В 1956 році вийшла заміж. Подружжя виховало двох доньок Валентину і Тетяну, дочекалися онуків.

У 1982 році страшна хвороба забрала чоловіка.

З 1989 року Тамара Іванівна перебуває на заслуженому відпочинку.

Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій ви пройшли гідно.

Прийміть найщиріші вітання  з Днем народження від усіх жителів територіальної громади.  Нехай Бог дарує Вам ще багато щасливих років  життя в здоров’ї та мирі!

З повагою виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради