ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Дата: 22.02.2023 14:55

Фото без описуКожна дитина повинна мати свою сім’ю, відчувати батьківську любов і опіку, бути захищеною. Але іноді виникають такі умови,  коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах і тимчасово не може проживати разом з батьками. Тоді на допомогу приходить держава у вигляді Патронату над дитиною.

22.02.2023року начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради провела бесіду «Патронатна сім’я – надія на краще» для працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Мета заходу: розкрити питання актуальності впровадження послуги патронатного вихователя, яка забезпечить право дитини, що за певних причин не може залишатись з біологічними батьками, проживати в умовах «тимчасової» сім’ї, а не притулку.

Обговорено критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення та фінансування патронатних сімей.

Тільки спільними зусиллями, усі разом  ми можемо надати дитині шанс бути щасливою.