Оголошення про формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Чорноострівської селищної ради
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 року №1295 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №999» «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання», відповідно до Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Чорноострівської селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради №6 від 24.02.2022 року, на підставі розпорядження голови Чорноострівської селищної ради від 03.02.2023 року №13 «Про оприлюднення оголошення щодо формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Чорноострівської селищної ради», виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради оголошує про формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.
Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради необхідно подати у друкованій та електронній формі до відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради за адресою 31310, Хмельницька область, Хмельницький район, смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, а також на електронну адресу chootg@i.ua
Додаткова інформація за тел. 0678628665.
Пропозиції щодо складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання приймаються протягом 10 календарних днів, з 06.02.2023 року по 15.02.2023 року.
У відповідності до п.6 Положення, до складу координаційної ради можуть входити:
- голова координаційної ради - заступник голови селищної ради, відповідальний за реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання відповідно до розподілу функціональних обов’язків;
- заступник голови координаційної ради - представник громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування (за згодою);
- секретар координаційної ради - керівник або заступник керівника структурного підрозділу виконавчого комітету, до функціональних обов’язків якого належить реалізація державної політики у сфері національно-патріотичного виховання;
- заступники голови селищної ради (за згодою);
- представники територіальних органів Національної поліції, ДСНС, Держлісагентства, інших центральних органів виконавчої влади, а також регіонального органу СБУ, виконавчих органів селищної ради (за згодою);
- представники військових частин Збройних Сил, Національної гвардії, розташованих на території Чорноострівської селищної ради, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (за згодою);
- керівники, заступники керівників або представники структурних підрозділів виконавчого комітету;
- посадова особа виконавчого комітету, відповідальна за мобілізаційну роботу;
- представники громадських об’єднань ветеранів - учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій;
- представники інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері національно-патріотичного виховання (за згодою);
- представники місцевих засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань патріотичного спрямування (за згодою);
- представники закладів освіти, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань, молодіжних центрів (за згодою);
- вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання (за згодою).
До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів, та місцевого засобу масової інформації.