Оголошення!

Дата: 01.02.2023 11:37

Фото без описуЧорноострівська селищна рада оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Умови проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата проведення конкурсу - 15 лютого 2023 року.

Час проведення конкурсу - 1500 год.

Місце проведення конкурсу – смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, приміщення Чорноострівської селищної ради.

Інформація про площу, місцезнаходження та цільове призначення земельної ділянки

Оголошується конкурс на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 6825082200:05:001:0051) площею 0,3890 га, цільове призначення «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства», код-12.04, яка розташована за межами населеного пункту с. Грузевиця Чорноострівської селищної ради Хмельницького району, Хмельницької області.

Кінцевий термін подачі заяв та документів на участь у конкурсі 9 лютого 2023 року.

Перелік документів, які слід подати на розгляд комісії

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до селищної ради на розгляд Комісії, такі документи:

• заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);
  • нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Місцезнаходження комісії та контактні телефони

Місцезнаходження комісії – смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, 13, приміщення Чорноострівської селищної ради, тел. 62-21-41