ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ВІДШКОДУВАННЯ СТРАХОВИХ КОШТІВ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ!

Дата: 04.01.2023 16:11

Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що з 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України, відповідно до Закону України від 21.09.2022 №2620 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 №1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Нараховані до 1 січня 2011 року суми страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності сплачуються на поточний рахунок №UA963157840000025606302112787, відкритий у Філії – Хмельницьке обласне   управління АТ «Ощадбанк», МФО 315784, код ЄДРПОУ 21318350.

ГУ ПФУ в Хмельницькій області