14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 10:46

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 1986 року завершилось будівництво захисного саркофагу «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Минають роки після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Шановні ліквідатори, Ви приклад для наслідування! Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, благополуччя, нехай у Ваших домівках панує мир та злагода.

Схилімо голови перед тими, хто ціною власного життя, зробив все можливе й неможливе, щоби вберегти життя мільйонів людей від смертельного радіоактивного випромінювання.

Сьогодні, як ніколи гостро постає питання радіаційної безпеки. Віримо у те, що цивілізоване суспільство, не дасть, щоб на території Європи повторилась техногенна катастрофа. Нехай залишиться у минулому й ніколи не повернеться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради