Храмове свято в селі Мар'янівка

Дата: 12.12.2022 11:40

Фото без опису13 грудня 2022 року в православному календарі особливий день - свято на честь апостола Андрія Первозванного. У цей день, 9 років тому, в селі Мар’янівка відбулось освячення української греко-католицької церкви. Храм святого Андрія Первозванного за ці роки зібрав у своїх стінах багато парафіян із навколишніх сіл.

Настоятель храму святого Андрія Первозванного отець Василь та дорогі парафіяни, 13 грудня Ви відзначаєте Престольне свято! Храмовий празник є великим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом з нею вся Христова церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

Нехай це урочисте свято принесе добро, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій землі, захистить від життєвих негараздів.

Шановний отець Василь, нехай Ваші добрі справи, щира праця та допомога людям повертаються сторицею. Нехай кожна зернина, посіяна Христом через Ваше слово, проростає у Ваших серцях та приносить гарні плоди.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради