ЗАХОДИ В РАМКАХ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 30.11.2022 16:09

29.11.2022 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради  спільно із фахівцем із соціальної роботи провели круглий стіл «Проти насилля діємо разом» в Рідкодубському старостинському окрузі. В засіданні взяли участь староста сіл Рідкодуби, Лапківці Майданіч Т.М., директор Рідкодубської гімназії Сорока О.В., завідувач фельдшерського пункту Садовець С.В., працівники дошкільного підрозділу Рідкодубської гімназії, внутрішньо переміщені особи.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо попередження насильства в сім’ї , роздано пам’ятки з протидії домашньому насиллю.

Учасники круглого столу у підсумку дійшли єдиної думки, що ефективному вирішенню питання запобігання насильства має стати злагоджена взаємодія всіх відповідних суб’єктів.