21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 22:39

Указом Президента від 13 листопада 2014 року в Україні встановлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна революція. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людської гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, своє прагнення до свободи.

Революція Гідності не завершилась, вона продовжується і до сьогодні. Ми віримо в перемогу наших героїв, які з почуттям гідності і патріотизму нині захищають територіальну цілісність та державний суверенітет нашої країни.

Сьогодні у річницю початку Євромайдану в пам'ять загиблим Героям відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку «Героям небесної сотні та Захисникам України» в Чорному Острові.

Вклонімося усім полеглим, в молитві пом'янімо всіх, схилімо голови в журбі й задумі. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.