Відбулась урочиста нарада з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 15:45

Фото без описуСьогодні, 9 листопада, в актовій залі дитячої музичної школи Чорноострівської селищної ради відбулась урочиста нарада з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся селищний голова Дзісь Михайло Семенович. Почесними грамотами Чорноострівської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток територіальної громади нагороджено Сеник Ларису Романівну (директора Грузевицького будинку культури) та Пастух Ірину Анатоліївну (директора Антонівського культурно-дозвілевого закладу «Клуб-бібліотека»).

Подяками від народного депутата України Сергія Лабазюка за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм у роботі, вагомий внесок у розвиток галузі культури нагороджено Бойчук Ніну Леонідівну (директора Лапковецького сільського клубу Чорноострівської селищної ради), Швець Галину Михайлівну (керівника аматорського колективу «Чорноострівчанка») та Крижанівську Галину Анатоліївну (директора Бережанського сільського клубу Чорноострівської селищної ради).

Свої творчі номери з нагоди професійного свята подарували студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Щиро вдячні працівникам Чорноострівської територіальної громади, дитячої музичної школи, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.