Всеукраїнська краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 01.11.2022 17:07

Фото без описуПершого листопада відбулось засідання конкурсної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради по визначенню результатів участі учнів закладів освіти у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції «Моя Батьківщина - Україна».

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – робота на тему «Творчі особистості рідного краю» пошукового загону «Слово» Чорноострівського ліцею. Керівник роботи Островська О.С.

2 місце - робота на тему «Традиції і звичаї випікання святкового хліба сучасною коровайницею» учениці 9 класу Бережанської гімназії Крижанівської Вікторії. Керівник роботи Пастернак А.В.

Також дякуємо за участь у конкурсі учениці 7 класу Осташковецької гімназії Борисюк Марії за роботу на тему «Весільна обрядовість». Керівник роботи Гура-Богославець Г.Р.