Вітаємо із 95-річчям!

Дата: 01.11.2022 16:16

Фото без описуСьогодні, 1 листопада 2022року, відзначає свій поважний 95-річний ювілей жителька с. Ставчинці - Танюк Марія Іванівна.

Марія Іванівна народилася 1 листопада 1927 року в с. Везденьки на Хмельниччині. Закінчила 4 класи Везденецької восьмирічної школи. Трудову діяльність розпочала в 15-річному віці в рідному селі.

Пережила два Голодомори (1932-1933 років та 1937-1938 років). В роки Другої світової війни працювала в тилу. В 1946 році була нагороджена медаллю «За доблесний труд під час війни».

В 1961 році вийшла заміж та переїхала на постійне місцепроживання в с. Ставчинці. Разом із чоловіком народили та виростили трьох дітей (дві доньки та сина). Після смерті чоловіка, Марія Іванівна продовжувала самостійно виховувати неповнолітніх дітей у чужому селі. Багато років працювала в рільничій бригаді ланковою. За сумліну та багаторічну працю неодноразово нагороджена подяками та грамотами.

В 1985 році Марія Іванівна вийшла на пенсію.

На сьогоднішній день ювілярка проживає разом зі своєю донькою. Найбільшою потіхою для неї є її онуки та правнуки.

Привітати довгожительку із визначною подією завітали керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гудима, староста с. Ставчинці Валентина Редчук та представник народного депутата України Сергія Лабазюка Олекандр Попіль.

Іменинниці висловили найкращі побажання міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, душевного спокою, сили духу, пошани від людей та Божого благословення.