Прощання з Героєм...

Дата: 25.10.2022 16:08

Фото без описуСьогодні, на площі Магдебурзького права, відбулася церемонія прощання із загиблим захисником України Делітою Олегом Миколайовичем. Він захищав цілісність кордонів нашої держави у складі 2 батальйону 5 роти 3 взводу 115 бригади, проявляючи стійкість, мужність і відвагу у щоденних боях за Батьківщину.

Деліта Олег Миколайович народився 8 березня 1992 року, на Хмельниччині в мальовничому селі Вовча Гора. По закінченню Чорноострівського НВК, у 2008 році, вступив у Чорноострівський ПАЛ, де здобув професію кухаря. На цьому Олег не зупинився, і згодом закінчив курси по зварюванню металу. Саме у цій професії Олег знайшов себе та за нею працював у Вінницькій транспортній компанії.

25 січня 2020 року Олег одружився. Разом із дружиною Катериною виховували двох чудових діток – доньку Дар’ю та сина Іллю. В родині, на роботі, в житті Олега знали, як турботливого сина та брата, доброго та люблячого чоловіка і батька. Таким він назавжди і залишиться у пам’яті рідних, колег і друзів.

В час повномасштабного вторгнення ворога на територію України Олег із сім’єю проживав у місті Подільськ, Одеської області, звідки 3 березня 2022 року добровольцем вирушив захищати рідну землю.

20 травня 2022 року, в зоні бойових дій Деліта Олега Миколайовича загинув.

17 червня 2022 був похоронений на кладовищі Краснопілля в м. Дніпро.

Сьогодні Олег був перепохоронений на кладовищі в селищі Чорний Острів.

Висловлюємо щирі співчуття родині: матері Світлані Йосипівні, дружині Катерині, сину Іллі та доньці Дар’ї, братам Богдану, Андрію і їх сім’ям.

Вічна пам'ять і слава Герою! Мир та спокій його душі!