У Чорному Острові провели в останню путь полеглого у війні за Україну Володимира Чернова

Дата: 17.10.2022 17:23

Чернов Володимир Васильович народився 30 липня 1980 року у м. Старокостянтинів. Навчався у місцевій школі – гімназії №9.

У 1997 році поступив до ПТУ №18.

У 1998 році був призваний на військову службу у Збройні сили України.

В родині, на роботі, в житті Володимира знали, як турботливого сина, мудрого чоловіка, люблячого батька, надійного брата та вірного друга. Він був фахівцем своєї справи, талановитим, високопрофесійним, відповідальним. Добрим та відзивчивим другом для своїх колег.

В час повномасштабного вторгнення держави-агресора на територію України Володимир Чернов був призваний до лав Збройних сил України.

6 жовтня 2022 року, під час артилерійського обстрілу, Володимир загинув поблизу с. Ново-Кам’янка Херсонської області.

Пам'ять героя вшанували на центральній площі селища, а потім багатолюдною ходою його провели на кладовище.

У загиблого залишились батьки, діти, дружина і брат.

У скорботі й вдячності схиляємо голови за найвищу жертву, звершену нашим земляком заради усіх нас та України.

Нестерпний біль пронизує наші серця від усвідомлення великої втрати, та нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у наших серцях.

Поховали військового сьогодні, 17 жовтня на місцевому кладовищі в Чорному Острові.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!