Відкриття меморіальної дошки в смт. Чорний Острів

Дата: 14.10.2022 15:03

Фото без описуСьогодні, 14 жовтня, у Чорному Острові на фасаді Чорноострівського ліцею відкрито меморіальну дошку Михайлу Колянову – уродженцю с. Ляпинці, який 27 квітня цього року загинув під час бойових дій у російсько-українській війні.

Герой віддав за рідну країну та українців найцінніше – своє життя!

З нагоди відкриття меморіальної дошки перед будівлею ліцею відбувся мітинг-реквієм. Участь у ньому взяли Чорноострівський селищний голова Михайло Дзісь, представник народного депутата Сергія Лабазюка Інна Построєнко, представники Хмельницького РТЦК та СП, представники духовенства, педагогічний колектив Чорноострівського ліцею, старости сіл, батьки та родичі загиблого, усі небайдужі жителі селища.

Колянов Михайло Васильович – народився 17 листопада 1967 року в с. Ляпинці Хмельницького району Хмельницької області.

Закінчив Чорноострівську середню школу та Львівський радіотехнічний технікум за спеціальністю «Механік». Служив у ракетних військах.

З 14 серпня 2020 року вступив за контрактом в ЗСУ. Підготовку проходив у військовій частині м. Львова, на Яворівському полігоні, а далі проходив службу в зоні АТО. 27 січня 2022 року Михайло назавжди поїхав з рідного дому. Служив навідником гірсько-штурмової роти.

27 квітня 2022 року загинув від осколкового поранення голови під час ведення бойових дій, і до останньої хвилини залишався вірним військовій присязі та своєму народові. Болісна втрата. Його ім’я житиме в наших серцях і пам’яті всіх, хто знав його за життя. Вічна пам’ять та шана герою!

Слава Україні!