30 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2022 09:57

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення.  Це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей разом із начальником відділу праці та соціального захисту населення привітали з Днем усиновлення прийомну сім’ю Семенюк Руслани Миколаївни, яка відкрила прийомним дітям своє серце, розділила з ними свою любов і душевне тепло, дала кожній дитині найважливіше – щастя мати родину. Побажали їй та діткам міцного здоров’я, благополуччя, мудрості, терпіння і злагоди, здійснення мрій, мирного неба та вручили подарунок, придбаний за рахунок коштів місцевого бюджету.

З нагоди Дня усиновлення вітаємо всіх усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків. Нехай завжди у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими. Хай кожного дня примножується щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!