З Днем працівників освіти

Дата: 30.09.2022 09:41

Фото без описуУ найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, людей, що засівають  в юних душах велику любов до України, її народу і землі.

Вітаємо з професійним святом усі педагогічні колективи,   кожного із Вас, дорогі освітяни! Щиро бажаємо, щоб кожен день вашої праці був особливим, переповненим теплом дитячих усмішок, вдячністю і повагою, збагачений радістю від дитячих досягнень.

Сьогодні педагоги також навчаються, по-новому організовують освітній процес, успішно освоюють нові технології, наполегливо і впевнено досягають успіхів. А ще працівники закладів освіти освоїли нові професії, навчились робити прості, але такі необхідні речі для Збройних Сил України.

Українці мужньо захищають незалежність своєї країни, адже ми маємо передати нашим дітям вільну, успішну, квітучу державу. Як наставники, ви терпляче і професійно супроводжуєте кожну особистість із дитинства у великий життєвий шлях. Зараз кожен освітянин - також воїн, який творить і захищає майбутнє України, навчаючи дітей, щоденно даруючи їм знання і  частинку свого серця. Дякуємо вам за це!

Нехай Ваша праця завжди цінується,  а старання неодмінно будуть виправдані.

Цьогоріч педагоги закладів освіти територіальної громади, за здобуті високі результати відзначені преміями Чорноострівської селищної ради. Вітаємо їх і дякуємо за працю!

1) Призерами обласної виставки педагогічних ідей «Хмельниччина на шляхах реформування» стали:
- Павлюк Анастасія Олегівна  - вчитель початкових класів Педосівської початкової школи;
- Тарасюк Оксана Олександрівна  - вчитель математики Осташковецької гімназії;
- Басистюк Світлана Віталіївна - вчитель англійської мови Педосівської початкової школи.

2) Висловлюємо вдячність педагогам, чиї діти посіли призові місця на обласних олімпіадах з навчальних дисциплін:
- Маркітан Людмилі Андріївні - вчителю фізики Грузевицького ліцею;
- Козяр Світлані Іванівні – вчителю історії Бережанської гімназії;
- Ніцевич Любові Василівні – вчителю інформатики Чорноострівського ліцею.

3) На обласних творчих конкурсах перемогу здобули діти, наставниками яких є:
- Андріїшина Тетяна Михайлівна - вчитель зарубіжної літератури Грузевицького ліцею;
- Боярчук Ольга Олександрівна - вчитель біології і хімії Захаровецької гімназії.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради висловлює вдячність усім колективам  за підготовку закладів освіти до нового 2022 – 2023 навчального року.

Палкі вітання зі святом і велика вдячність директорам закладів освіти! Щиро дякуємо Вам  за ту роботу, яку ви щоденно робите. Насамперед, хочемо побажати вам, щоб вас любили, щоб ви любили і та любов супроводжувала вас завжди у житті. Адже лише любов’ю один до одного, до друзів, до колег, до вашого життєвого покликання ми спільно зможемо змінити цей світ, зробити його добрішим і ПЕРЕМОГТИ!

Будьмо згуртованими задля наближення нашої Перемоги, заради майбутнього  Української держави!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради