«Коли сміються діти – всміхається небо»

Дата: 27.09.2022 12:34

Фото без опису«Коли сміються діти – всміхається небо» - під такою позитивною (яскравою) назвою відбувся відео-конкурс, організований Службою у справах дітей Хмельницької ОДА до Дня усиновлення.

Прийомна сім’я Семенюк Руслани Миколаївни, котра виховує чотирьох прекрасних дітей,  взяла участь у цьому відео-конкурсі  та зайняла почесне перше місце. 26 вересня відбулось нагородження переможців. Заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв та начальник служби у справах дітей Хмельницької ОДА Любов Тимофіїв привітали переможців і вручили їм подарунки та подяки.

Вітаємо пані Руслану із перемогою! Бажаємо її сім’ї  міцного здоров’я, процвітання та достатку, миру та злагоди на багато років.