Як головам громад та місцевим радам комунікувати під час війни: 7 порад від експерта з комунікацій

Дата: 12.09.2022 16:12

Фото без опису У кризових ситуаціях місцева влада стає важливим помічником для людей: від неї очікують перевірених новин та інформації, що й коли робити. Натомість органам самоврядування треба максимально організувати людей. Це значною мірою залежить від комунікацій між громадою та місцевим керівництвом — наскільки мешканці довіряють і розуміють, що їм хочуть донести.

Тому, щоб допомогти місцевим радам впоратися з викликами сьогодення і вдосконалити свої комунікації під час війни, “Прозорі міста” провели тренінг з Іллею Чупілкою, експертом зі сфери комунікацій. Розповідаємо про 7 базових порад від нього.