МИ ГОРДО НЕСЕМО ПРАПОР ВІЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ!!!

Дата: 23.08.2022 19:59

Фото без описуСьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави в Чорноострівській ТГ відбулись урочистості до Дня прапора України та 31-ї річниці незалежності України. З вітальними словами звернувся Дзісь Михайло, голова Чорноострівської селищної ради та Інна Построєнко, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.

Багато століть відбувалося формування нашого величного та яскравого стягу - священного двоколору. Багато поколінь захисників української землі – проливали кров за цей величний символ. І сьогодні весь народ нашої держави повстав проти рашистського агресора.

Наш прапор – це найдорожчий символ, за який найкращі сини України вийшли на Майдан, і сьогодні ведуть запеклу боротьбу з ворогом та гинуть за свободу та незалежність нашої країни! Серед них і наші земляки:

- Олександр Пасічник - с. Мар’янівка;

- Олександр Попов - с. Мартинівка;

- Ігор Мельник - с. Ляпинці;

- Богдан Ліщинський - с. Мартинівка.

Нажаль і сьогодні ми несемо шалені втрати на теперішній українсько - рашистській війні:

- Олексій Казимир - с. Захарівці;

- Володимир Бабій - с. Антонівка;

- Михайло Колянов - с. Ляпинці;

- Максим Капріца - с. Лапківці.

Героїв вшанували хвилиною мовчання. Лягли квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні та Героям України», до могил воїнів, які загинули під час АТО та рашистсько – української війни. Державний Прапор України підняли учні Мар’янівської гімназії.

Нашу державу зі святами привітали вокальний ансамбль «Мелодія» Чорноострівської ДМШ, Ангеліна Бойчук та народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка».

В рамках відзначення свят відбулись благодійні акції «Кошик Перемоги» по збору коштів, солодощів та засобів гігієни для воїнів ЗСУ, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі м. Хмельницького та Всеукраїнська акція по збору книжок для бібліотек військових частин ЗСУ «Бібліотека українського воїна».

Також в центральній бібліотеці відбулись заходи «З запасників музею Леоніда Глібова»:

- Відкриття виставки Олександра Приходнюка - відомого українського художника, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, заслуженого майстра народної творчості України;

- Презентація книги Ксюшки Ангел "Загорни мене в свої крила";

- Книжкова виставка "Любіть всім серцем Україну!";

- Історичний КВЕСТ "У пошуках панського скарбу";

- Музейні гостини у Чорному Острові (літературно-краєзнавчий музей ім. Л. І. Глібова).

Спільним фото всі небайдужі підтримали героїв Азова для яких завтра рашисти планують провести ганебне судилище. Весь світ разом з нашими героями.