З Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 11:02

Фото без описуМолодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Ваші вміння, знання, талант і енергія вкрай необхідні нашій країні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту.

В такий нелегкий час, багато хто із молоді захищає наш країну від загарбника, але я переконаний, що завдяки вам та нашим Збройним Силам України ми здобудемо перемогу, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

Бажаю всім здоров’я, кохання, здійснення мрій і задумів. Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю на теренах нашої незалежної України!

Селищний голова Михайло Дзісь