Вітаємо з Днем ветеренара!

Дата: 14.08.2022 16:13

Фото без опису14 серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини. Це дуже важлива професія, адже ветеринари – це лікарі, які вирішили присвятити своє життя порятунку тварин.Бути ветеринаром – це благородна справа, і талант в цій справі даний не кожному. Ми бажаємо всім ветеринарам залишатися такими ж добродушними, чуйними та відповідальними, а головне – справжніми професіоналами своєї справи з великим серцем. Успіхів вам у професійній діяльності та одужання всім пацієнтам!