Українські пенсіонери можуть отримати допомогу у розмірі 6660 гривень

Дата: 29.07.2022 11:42

Шановні мешканці громади !

Між Міністерством соціальної політики та Міжнародними , фондами та організаціями  - ООН,  ЮНІСЕФ, NRC,  Gate to Ukraine тощо  підписані Угода, які забезпечують можливість поширити додаткові виплати для мешканців України.

Хто має право на реєстрацію для отримання такої допомоги?
- особи  пенсійного віку, з числа осіб, розмір пенсії яких не перевищує 5000 грн.;
- внутрішньо переміщені особи;
- особи з інвалідністю;
- одинока мати або батько;
- багатодітні сім’ї;
- отримувачі допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Міністерством соціальної політики  територіальні громади не уповноважено проводити данні виплати.
Реєстрація виплат здійснюється виключно через Інтернет мережу в програмі є-Допомога, ( власний комп’ютер, власний телефон) через яку Ви маєте заповнити особисті персональні  данні, та зазначити графу  «Погоджуюсь на обробку моїх персональних даних».

Селищна рада надає вам ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ по отриманню зазначених коштів з Платформи  є-Допомога. ( додаток – 4 сторінки).

Додаткова допомога пенсіонерам: покрокова інструкція, як отримати 6660 грн.

Українські пенсіонери можуть отримати допомогу у розмірі 6660 гривень. Заявку можна подати не виходячи з дому – через соціальну платформу єДопомога.

Крок 1: перейти на сайт єДопомога за посиланням(https://edopomoga.gov.ua/) на головній сторінці вибрати категорію Виплати від міжнародних організацій;
Крок 2: натиснути кнопку Заповнити заявку на допомогу;
Крок 3: вказати свій соціальний статус, обравши категорію Пенсіонер;
Крок 4: вказати свої персональні дані - ПІБ, ІПН, дату народження та номер телефону;
Крок 5: вказати документ, що підтверджує особу - паспорт, свідоцтво про народження, посвідку на проживання та інше;
Крок 6: зазначити адресу свого поточного місця проживання;
Крок 7: вказати осіб віком до 18 років або недієздатних осіб, якщо вони є на утриманні заявника;
Крок 8: запровадити номер свого IBAN (міжнародний номер банківського рахунку), саме туди приходитимуть виплати;
9: натиснути Надіслати заявку.

Після отримання заявки Мінсоцполітики здійснить верифікацію даних заявника з використанням інформації з державних реєстрів та бази даних.

Після цього інформацію передають на розгляд міжнародних організацій, які надають допомогу українцям.